06 Haziran 2011 Pazartesi

Bir Yerden Başka Başka Bir Yere Gitmek

Aslında yürümek favori olanı ve idealidir. Lakin yıllar boyunca hep bir yerden bir yere giderken insanlar: bişeye binme ihtiyacı hissetmişlerdir. Şöyleki at, eşşek, katır, öküz, inek.... liste böyle uzayıp gidiyo. Bide bir yere varmak için daha fantastik bineklere binen insanlar var. Mesela siyasetçiler. Uzun yıllardır daha üst bir mevkiye gitmek için bize bi...lar. Peki biz halimizden şikayetçimiyiz. hayır. Neyse konumuz bu değildi. Bu günkü bineğimiz kaykay. Evet sevgili kaykay severler karşınızda Tony hawk'ın objektiflere yansıyan son fotoğrafları için tıkla.>> Tony hawk da kim yahu diyenler için:  1. O bir hep çocuk kalan.
  2. O bir oyuncakla hayatını sürdüren insan.
  3. O bir uğruna bilgisayar oyunları yapılan.
  4. O bir iki üç dört Tony hawk
  5. Oyunundan bahsetmek gerekirse, belirli bir süre oynadıktan sora insanda kaykay alma hissi uyandırıyor. acayip zevkli.
  6. Yıllarca anne babasından kay kay isteyip de aldıramayanların kesinlikle oynaması ve içindeki kaykaycıyı tatmin etmesi gerekir. Zira çok fazla istediyseniz kaykay almayı, ilerki yıllarda bu isteğin dışavurumu büyük olabilir. Soru: Nasıl yani?? Şöyle ki 30 yaşından sora kaykay alıp biyerinizi kırmayın. Akıllı akıllı oyunu oynayın Tony Hawk'ınızı bakın keyfinize.

Son olarak ta Best of Tony Hawk:

0 YORUM:

Yorum Gönder