04 Haziran 2011 Cumartesi

Kel olmanın Faziletleri: kellik kaderiniz değil!!

Evet sevgili kel sever vizontele.org okurları. Bu yazımızda nasıl kel olurnur ve kel olmanın bir insana verdiği özel ayrıcalıklardan bahsedicez. Lafı fazla uzatıp kem küm falan etmeden direk maddeleri sıralıyorum. Ama önce videoyu izleyin:


Kel olmanın faziletleri:
  1. Eğer kelseniz her sabah saçınızı toplamaya düzenlemeye jölelemekle uğraşmassınız. Hafif nemli bir bezle tozunu alırsınız ve da da dam... Güne hazırsınız. Saatlerce ayna başında saçıyla uğraşan insanlardan güne bir sıfır önde başladınız...
  2. Eğer kelseniz ve yakışıklı değilseniz!! Her zaman bir mazeretiniz vardır. " ben kelim oğlum " Saçım varken  kızlar sıraya girerdi. (kimse aksini ispatlayamaz) Zira kellik uzun sürede oluşan ve şarabın yıllanması gibi bir olaydır. Kel olmaya başladıkça hayatınıza kattığı pozitif etkiler de artar.
  3. Eğer kelseniz kolayca ve yakanmadan çapkınlık yapabilirsiniz. Kimse bir kelin çapkınlık yaptığından şüpelenmez. Bu sayede free takılabilirsiniz. Eğer eşiniz sizden şüpelenirse " Ama hayatım ben kelim" diyerek bütün tartışmadan sıyrılabilirsiniz.
  4. Eğer kelseniz bütün yabancı hatunların gözünde birer yırtıcı kaplansınızdır ve ülkenizi gururla temsil etmeniz gerekir. Zira bu görev her ne kadar zorluk ve önem arzetsede bunu da kelliğin bir gerekliliği olarak görüp layıkıyla yerine getirmeniz gerekmektedir.
  5. Kelseniz göbeğiniz ve bir de bıyığınız varsa.... Da da dam muhteşem üçlü bir araya geldi... Bu görünüm sizi bütün rusyanın gözünde en çekici erkek haline getirir. Rusya gitmeniz halinde "russian girl" imza almak için sıraya girecektir.
  6. Kel olmak aynı zamanda insana godoman bir hava katar ve her zaman sözü dinlenir. Yani bir topluma girdiğinizde kelleri her kez dinler. Hiç bir topluluk karşısında konuşan uzun saçlı hippi gördünüz mü sevgili okurlar?? Sorarım size!! Toplumun karşısında en güzel konuşmayı her zaman keller yapmıştır.
  7. Eğer kelseniz, bakan veya diplamat olmadığınızı kimse ispatlayamaz. Farz-ı misal trafik polisi size ceza yazacak, vereceğiniz cevap direl "ben bakanım evladım" olsun. Hem kellere saygısından hemde bakan olduğunuzdan kimse size ceza yazmaz.
  8. Hiç bir patron zorunda kalmadıkça kelleri işten çıkarmaz. Zira keller bu toplumdaki en çalışkan insanlardır. 
  9. Ve liste böyle uzayıp gider...

evet sevgili okurlar gördüğünüz gibi kelliğin faydaları saymakla bitmez listeyi sayfalarca doldurabilirdim fakat sonu gelmeyeceği için burda kestim. Şimdi sırada dünyanın en enteresan kellerinden seçerek oluşturduğumuz foto galerimiz var ->>>> Dünyanın en enteresan kelleri için tıkla>> 
soru: sen kelmisin??
cevap: Biraz, yada şu anda değil ama ilerde yada evet, tamam saçlarım dökülüyo, yada kel adayıyım diyelim....

0 YORUM:

Yorum Gönder