Başyapıt Türkiyeye Yaramadı

 Eleştirmenlerin yere göğe sığdıramadığı ve gittiği her yerden ödülle dönen; Nuri Bilge Ceylan'ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ünlü "Bir Zamanlar Anadolu'da" filmi gişeden beklediği saygıyı göremedi.

"Kıraliyet Ailesi Okanı Değiştirmedi" Okan yine aynı Okan

Daha önceleri yıllarca kanal d Ekranında makina, disko kıralı, ve zaga gibi birbiriyle ilişkili programlar yapan. Yaptığı programların her zaman bir kenarına çevreci tutumunu sıkıştıran ünlü şovmen Okan bayülgen, yeni transfer olduğu kanal tv8 ekranında da bu tutumundan vazgeçmedi ve yine çevreci tutumunu bir yerlere sıkıştırdı. Yeni hazırladığı programlar için olan jeneriklerden birisinde model ile seslendirdiği şarkı Yeni kanalda daha çevreci bir okan göreceğimizi gösteriyor.

Sinema Dünyası Bir Vampir Daha Kazandı

Tom Holland'ın senaryosunu yazdığı ve Craig Gillespie'ın yönettiği Korku gecesi, Fright Night Filminde ünlü oyuncu Colin Farrell, Filmin vampiri olarak seçildi. Böylelikle her geçen gün yenileri çekilen vampir filmlerine yeni bir film ve vampirler arasına yeni bir oyuncu daha katıldı. Bu yeni moda artık öyle bir hal aldı ki yakında vampir filmi olmayan oyuncu kalmıycak gibi.

Muhteşem ikili yine bir arada

Ölü Gelin, Fleet sokağının şeytan berberi ve daha bir çok filme beraber imza atan, soyut dünyaların gotik ikilisi, Tim Burton ve Johnny Depp, 2012 yılında "Dark shadows" ile tekrar Sinema severlerin karşısına geçmeyi planlıyor. Filmde ikiliye ayrıca Helena Bonham Carter ve güzel oyuncu Eva Green'in eşlik edeceği biliniyor.

Oscar 2012'de Türk Sinemasına Uğrayabilir

Oscar serüvenine 1964 yılında Metin Erkman'nın Susuz Yaz Filmiyle başlayan Türk Sineması. Bu Seneye kadar hiç aday olamamıştı. Ancak bu seneki dedikodular Oskar'ın 2012'de türk sinemasına uğrayabileceği yönünde. Türkiyeden "en iyi yabancı dilde film" dalında aday gösterilmesi muhtemel filmler belli oldu.Bu Sene Oscar'a talip olan filmlerimiz biraz daha iddalı görünüyor. Özellikle Nuri bilge Ceylan'ın Bir Zamanlar Anadolu'da filmi gittiği yerlerden topladığı övgüler sayesinde türk sinema severleri ümitlendiriyor.

Sinema bu hafta bekleneni verdi

Bütün hafta çalıştınız ve hafta sonu ne yapıcağınız hakkında bir fikriniz yok mu? İşte size güzel bir alternetif. Her sinemaya gidişinizde eşiniz veya arkadaşınızla anlaşamıyormusunuz. Emin Olun bu hafta o haftalardan birisi değil. Sadece nasıl bir film izlemek istediğinizi bilin? Bu hafta işinizi şansa bırakmanıza gerek yok. Çünkü vizyona giren filmlerin hepsi iddalı. Seçerken biraz zorlanıcaksınız okadar.

tvde bugün 26.09.2011 Pazartesi

 Tvde bugün öne çıkanlar:

Testere 4 filmi fragmanı

Çılgın dersane filmi fragmanı

Büyük iskender filmi fragmanı

Fatmagülün Suçu ne dizisi 43. bölüm fragmanı


Fatmagülün suçu ne dizisi 43. bölüm fragmanı. 43. bölüm perşembe akşamı kanal d de yayınlanıyor.

tvde bugün 25.09.2011 Pazar

Tvde bu gün ne var ayrıntılı bakmak için: tv rehberi
Tvde bugün öne çıkanlar:
Uslu Dur: 23.30 da showtv'de.


En Uzun Mesefe: 19.50 de Kanaltürk'te.


Yetenek sizsiniz türkiye: 20.00 Showtv'de.

Geniş aile dizisi 102. bölüm fragmanı


Geniş aile dizisi 102. bölümüyle çarşamba akşamı saat sekizde startv ekranında.

Yalancı bahar 4. bölüm fragmanı


Zeynep, Aziz'in ondan aldığı yüklü miktarda parayı kül etmesiyle dehşete düşer. Aziz bir kez daha hiçbir yere gitmeyeceğinin altını çizer. Ondan kurtulmak için başka yollar arayan Zeynep'in aklına gerçek Aziz Türkmen'in kimliğini araştırmak gelir. Zeynep bu araştırmaların sonucunda ilginç bilgilere ulaşırken Aziz bundan sonra yaşayacağı evi tutar. Mehmet'in iş teklifini kabul eder. Müge'yle ise giderek yakınlaşmaktadırlar.
Yalancı bahar yeni bölümüyle pazartesi saat 8 de startv ekranında.

Anneler ile kızları dizisi 6. bölüm fragmanı


Gülizar ve Defne ortak acılarla birbirlerine tutunurken, Malatya'da Seher ve Himmet'in tek derdi Yusuf'tur. Seher son gelen darbeyle nasıl baş edeceğini bilemiyordur.

Ay tutulması 7. bölüm fragmanı


Banka hesaplarını kapatan Kenan'a kimse ulaşamaz.. Kızının evliliğinin tehlikede olduğunu fark eden Şevket, Kenan'ın peşine düşer. Yıllardır özlemini çektiği kızının Ayla olduğunu öğrenen Leyla şoktadır. Ayla ise Kenan'la buluşmak üzere randevu yerine gider.
Ay tutulması 7.bölüm bu akşam startv ekranında.

Akasya durağı dizisi Star tv yeni bölüm Fragmanı


'9 eylül perşembe akşamı saat sekizde star tv ekranında.

Bir Günah Gibi dizisi 1. bölüm fragmanı


Bir günay gibi dizisi 29 eylül parşembe günü atv'de de başlıyor.

Bizim Yenge Dizisi 5. bölüm fragmanı


Burda kimsenin kimseden gizlisi saklısı yoktur yani.
Belli belli her şey ortada.
Ya bir camsız çerçevesiz perdesiz nasıl çalışıyosun sen böyle.
Bizim yenge dizisi 5. bölümü Cumartesi günü saat 8'de kanal d ekranında.

Bir çocuk sevdim dizisi 4. bölüm fragmanı


Bu çok güzel bir çiçek abi yazık etme ona. Yazık etme.
Sinan Yamaç paraşütü yapıyorum diye atlarken.
Peki senin için değerli olan bişey varmı baba? Neye değer verirsin sen! Beni de sevmiyosun sen hiç sevmiyosun.
Bu çıksın evimden çıksınm dedim.
Bir çocuk sevdim dizisi 4. bölüm cuma saat 8'de kanal d ekranında.

Kuzey güney dizisi 4. Bölüm fragmanı


Böyle mi seviyosun onu! Sen ona böyle mi güveniyosun. O seni çok seviyo aptal. Güney seni hayatta aldatmaz.
Kuzey güney dizisi4. Bölüm fragmanı.
Kuzey güney dizisi 4. bölümü 28.09.2011 çarşamba günü kanal d ekranından izleyebilirsiniz.

Öyle bir geçer zaman ki 42. bölüm fragmanı


Aylini arayın nerde olursa olsun bulun onu.
Şimdi devran değişti. Şimdi para cemilede.
Ben bakacak aliye ihtiyaç yok sana.
Senden istediğim bişey var evlenme teklifini kabul ediyorum.
27.09.2011 Salı saat 20.00 da kanal d ekranında.

Arka Sokaklar 213. Bölüm fragmanı


Tam bir buçuk senedir hazırlanıyor bu operasyon yarın her kez rahat bir nefes alıcak.
Oyuna geldik abi ambulansı durdurun hemen.
Bir gecede rezil olduk. Adamlarınız onu avucundan kaçırdı.
Herhangi bir sızma mevcut mu?
Arka sokaklar 213. bölüm 26.09.2011 pazar günü saat 20.00 da kanal d ekranında.

En Uzun Mesafe, The Longest yard filmi fragmanı


Başrolde ünlü komedi oyuncusu ve stand up'çı Adam Sandler'ın oynadığı En uzun mesefe filmi fragmanı. Filmde Alkollü araba kullandığı için hapse düşen eski bir futbol oyuncusunun hapishanede başından geçenleri anlatıyor. Gardiyanlarla mahkumlar arasında yapılacak olan karşılaşmada filmin esas çocuğu Paul'un teknikten daha fazlasına ihtiyacı vardır.

Uslu dur, Big Stan filmi fragmanı


Baş rolünü ünlü komedyen, yönetmen, ve komedi oyuncusu Robert Michael Schneider'ın oynadığı Uslu dur filmi fragmanı... Filmde bir dolandırıcının hapse girmesi ve hapise girmeden önceki komik ve eğlenceli hikayesi anlatılıyor.

tvde bugün 24.09.2010 cumartesi


Mahsun Kendini ispatladı

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, yönetmenlik hayatına başladığı ilk film olan Beyaz Melek'ten sonra Çektiği güneşi gördüm ve New York'ta Beş Minare ile Yönetmenlikteki Ciddiyetini Türk Sinemasına göstermişti. 3 filminde de topluma mal olan bir konuyu ekranlara taşıyan Kırmızıgül. Bu seferki filmiyle bütün toplumu ilgilendiren bir günü, 18 Mart Çanakkale zaferini konu alacak. Çanakkale filmini gösterime taşımaya hazırlanan Kırmızıgül. Bir ilke imza atarak tam 3 yıl sonrası için 300 sinema salonunu kapattı.

23.09.2011 Cuma tvde bugün

tvde Bugün Öne Çıkanlar


Sinemanın Üstadları Yine Bir Araya Geldi


Jason Statham, Robert De Niro, Clive Owen ve Dominic Purcell; Aynı karede oldukları bir fotoğraf bile bulmacağımız usta isimler Killer Elite'ta aksiyon severlere muhteşem anlar yaşatacak. Klasik senaryo, klasik isimler, maksimum heycan ve bitmeyen aksiyon. Bu kez sınaypırın başında Robert De Niro yer alıyor.

Aklınızın Sınırlarını Zorlamaya Hazırmısınız?

Hikaye gibi yaşamlar süren ve bize çok da uzak olmayan insanların yaşadıklarını, insanın psikolojisini bozma derecesindeki olayları işleyen ve gerçek hayatı gözler önüne seren olağanüstü bir drama; "Bir Zamanlar Anadolu'da" filmi, Nuri Bilge Ceylanın yönetmenlinde ve Yılmaz Erdoğanın oyunculuğunda gözler önüne seriliyor.

Killer Elite Filmi fragmanı


Başrollerini: Jason Statham, Robert De Niro, Clive Owen ve Dominic Purcell üstlendiği ve yönetmenliğini Gary Mckendry nin yaptığı killer elite filmi aksiyon severlere unutulmaz anlar yaşatacak. Ünlü aksiyon oyuncuları ve Robert De Niro bir arada.

Korku Gecesi filmi fragmanı (Fright Night)


Korku filmi severleri uzun Chucky filmiyle uzun bir süre yataklarına yatırmayan Tom holland Apsürt bir vampir filmiyle karşımızda. Başrollerini İrlandalı Ünlü oyuncu Collin Farrel ve cnbce de yayınlanan Doctor Who dizisinden aşina olduğumuz David Tennant'ın paylaştığı Fright Night, Korku gecesi filminde, Tom Holland'ın vampir filmlerine yarı eğlenceli yarı ürpertici bakış açısıyla karşılaşıyoruz.

Mucizeyi kadınlar Yaratır filmi fragmanı (I Don't Know How She Does It)


Başrolde Sex And the City dizisinin ünlü oyuncusu Sarah Jessica Parker'ın olduğu ve Finans yöneticisi olan kate'in Kocası, çocukları ve patronu arasındaki geçen komik olayları anlatan bir komedi filmi.

Bir Zamanlar Anadolu'da Filmi Fragmanı


Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış'ın üstlendiği Bir zamanlar anadolu da filmi Nuri Bilge Ceylan yönetmenliğinde drama tutkunlarını ekran başına çağırıyor. Derin psikolojik yaralar, sadece filmlerde gördüğümüz ve bize bir kaç kilometrelik uzaklıktaki olaylara derin bir bakış açısı. Yılmaz Erdoğanın usta Oyunculuğuyla gözler önüne seriliyor.

Arkadaştan Öte filmi fragmanı (Friends With Benefits)


Son zamanlarda üzerine bol bol film yapılan, yatak arkadaşlığı modasına yeni eklenen bir film daha. Filmin başrollerini Justin Timberlake ve Mila Kunis paylaşıyorlar.

Sarah Jessica Parker Fotoğrafları

Sex and the city dizisinin ünlü oyuncusu, Sarah Jessica Parker'dan kareler.

Arkadaştan Öte filmi fotoğrafları (Justin Timberlake ve Mina kulis)

Başrollerini Justin Timberlake ve Mila Kunis'in paylaştığı Arkadaştan öte filminden fotoğraflar.

Korku Gecesi filmi Fotoğrafları

Başrollerini Colin Farrell ve David Tennant'ın paylaştığı Korku gecesi, Fright Night filmine ait fotoğraflar.

Bir Zamanlar Anadoluda Filminden Fotoğraflar
22.09.2011 Perşembe tv'de bu gün

Tv de bu gün öne çıkanlar


Bir Çocuk Sevdim dizisi: Hikaye 3. bölümde şekilleniyor

Kanal d'nin yeni yayın dönemindeki dizilerinden bir çocuk sevdim dizisinde hikaye 3. bölümde şekillenmeye başlıyor.

"Benim başka çarem yoktu, sizi aramak zorundaydım. Bana yardım edermisiniz."
Hamile olan Mine(Gülcan arslan) bütün ailesi ona Sırtını dönerken sığınacak bir liman arıyor. Bu Liman acaba Timur mu olacak.

Kıvanç Yasak Elmayı Yine Isırdı "kuzey güney 3. bölüm"


Ekranların Yakışıklı oyuncusu kıvanç tatlıtuğ. Bilindiği üzere kuzey ve güney dizisinden önce yine kanal d ekranında yayınlanan Aşk-ı memnu dizisinde, amcasının karısıyla aşk yaşayarak yasak elmayı ısırmıştı. Bu sezon ki yeni dizide yine mi olacak acaba diye kendimize soruyoduk ama Kuzey güney dizisinin ilk bölümünde yasak elmaya ilişkin pek bir kanıt bulamadık. Hatta bir ara Üçüncü bölümün başında, fırında çalışmaya başlayınca; tamamdır kuzey yola geldi bile dedik.

Bir çocuk sevdim dizisinden Fotoğraflar


1 Milyon Çocuk Burada!


Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com, iki yıldan kısa bir zamanda 1.000.000 üyeye ulaştı!

Her hafta birbirinden çeşitli aktiviteleri ve eğlenceli sürprizleriyle dijital neslin nabzını tutan Tipeez, hem 18 yaş altı çocuk ve gençlerin, hem de ebeveynlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Üyelerinin yaratıcılıklarını ve ifade yeteneklerini geliştirmeye yönelik ödüllü yarışmaları, eğlenceli oyunları sayesinde portal, kısa sürede tam 1.000.000 çocuğun uğrak yeri haline geldi. Gece 22:00’de kapanan sohbet odaları, deneyimli moderasyon ekibi, ebeveyne kontrol yetkisi sağlayan özel sistemi, kaba ve müstehcen konuşmalara izin vermeyen patentli programıyla Tipeez.com’da, birbirinden farklı birçok güvenlik önlemi mevcut.

Çocuk ve gençlere, özenle tasarlanmış güvenli bir ortamda bilinçli internet kullanımı tecrübesi yaşatan portalda sürekli güncel haberlerin yayınlandığı bir haber kanalı da mevcut. Bu haber kanalı aracılığıyla Tipeez, üyelerine haber okuma alışkanlığı kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda gündemdeki gelişmeleri yorumlamaya ve sorgulamaya da teşvik ediyor.

Siz de geç kalmadan Tipeez Dünyası’nı keşfetmek için tıklayın!


Bir bumads advertorial içeriğidir.

Adam her yerde yıkanıyor

Yıllarca derelerde, ve köy yağmurlarında yıkananların hikayelerini dinledik durduk. Tam artık bitti diyorduk her kez artık evinde yıkanmaya başlayacak ki! Ortaya bu arkadaş çıktı. Her ne kadar reklam koksada... bu arada yıkanan adamın bloğuna: yıkanan adam bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ Recep ivediğe Ne kadar benziyormuş

Ekranların sevilen dizisi kuzey güney, de yeni bir imaja bürünen Kıvanç tatlıtuğ. Yeni imajında başarılı olmuşa benziyor. Özellikle ilk bölümdeki recep ivedik gülüşü göründükten sora her an internete bir video düşebilir diye bekler olmuştuk. Mutlu son! Sonunda düştü. Hayrettin gururla sunar: recep ivedik 4 filminin baş rol oyuncusu belli oldu.

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys And Aliens) filmi fragmanı


Spy Kids (Çılgın çocuklar) Filmi fragmanı


Karadedeler olayı filmi fragmanı


Goethe'nin İlk Aşkı Filmi fragmanı


Final Destination 5 (Son durak 5) Filmi fragmanı


Bad Teacher (kötü öğretmen) Filmi fragmanı


A Little Bit Of Heaven (Bir Tutam Cennet) filmi fragmanı


Saç filmi Fragmanı


Kuzey güney dizisi dizi müziği


Bir çocuk sevdim dizisi dizi müziği


Canan dizisi dizi müziği


Çakıl taşları dizisi dizi müziği


Çocuklar duymasın dizisi dizi müziği


Canım babam dizisi dizi müziği


Canım ailem Dizisi dizi müziği


Cam kırıkları dizisi jenerik müziği


Bu kalp seni unuturmu dizisi dizi müziği


Bitmeyen şarkı dizisi jenerik müziği


Babam sağolsun dizisi dizi müziği


Ay tutulması dizisi dizi müziği


Aşk ve ceza dizisi dizi müziği


Aşk bir hayal dizisi jenerik müziği


Arka sokaklar dizisi dizi müziği


Arka sıradakiler dizisi jenerik müziği


Anneler ile kızları dizisi dizi müziği


Al yazmalım dizisi dizi müziği


Akasya durağı dizisi dizi müziği


Akasya durağı dizisi jenerik müziği.

Adını feriha koydum dizisi dizi müziği


kanal d de yayınlanan başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy paylaştığı "Adını feriha koydum" adlı dizinin jenerik müziği.

Kokoreçi kim buldu?


Evet değerli vizontele okurları bilgilendirici bir Seyyar abi videosunda da daha beraberiz. Bu sefer ki video'da tayyar abimiz kokoreçi kimin bulduğunu açıklıyor.

Doktor öz: "Zayıflamak için japonlar gibi yiyin"

Amerika'nın ünlü türk doktoru doktor öz, zayıflamanın gerçek sırrını açıkladı. Ne diyet nede egzersiz. Amerikan kanalı home tv de yayınlanan programında. Japonya obezitenin en az olduğu ülkedir diyen doktor öz.

Seyyar tayyar "çiğ köfteyi ben buldum patladı gitti"


Atv' de yayınlanan çocuklar duymasın dizisinin ünlü mucidi seyyar tayyar çiğ köfteyi de bulmuş. Daha öncelerinden aldığımız bir olacak okadar istihbaratına göre çiğ köfteyi ibrahim tatlıses bulmuştu. Fakat ünlü mucit tayyar abi çiğ köftenin kendisine ait olduğunu idda ediyor.

Çocuklar duymasın havuç "nereye baksam sen"


Çocuklar duymasın dizisinin, bir zamanlar sevimli afacanı olan Furkan kızılay, Zamanla dizi de de büyüyerek artık dizinin genç adamı oldu. Ee tabi genç oluca doğal olarak aşık oldu. Ee aşık oluncada şarkı yazdı buyrun dinleyelim...

Hüseyin'le Şükrü call center'da iş başında


Çocuklar duymasın dizisinin muhteşem ikilisi hüseyin ve şükrü iş başvurusuna gidiyor. Malum Hüseyinin sesinin kalınlığı göz önüne alındığında çalışabileceği en uygun iş aslında call center'dır

Victoria Profeta Fotoğrafları

Victoria Profeta Fotoğrafları

Chris Hemsworth Fotoğrafları

Thor filminin ünlü aktörü Chris Hemsworth fotoğrafları

Sean Bean fotoğrafları

Kendisine yüzüklerin efendisi ve Sessiz tepe (Silent hill) gibi önemli yapımlardan aşina olduğumuz ünlü oyuncu Sean bean.

Türkiye'nin İlk Sony Tableti Senin Olsun!

İlk tabletini piyasaya sürmeye hazırlanan Sony; çok geniş uygulama yelpazesine ve PlayStation® sertifikasına sahip olan bu ürünüyle çok konuşulacağa benziyor. Tableti Türkiye’de 1 Ekim’de satışa sunacak olan Sony, “İlk Sony Tablet Kimin?” yarışmasıyla çıkış tarihinden önce tablet tutkunlarına bu muhteşem tabletin sahibi olma şansı veriyor!

http://www.facebook.com/SonyTR adresindeki Sony Türkiye Facebook hayran sayfasında gerçekleşen yarışmada, en çok soruyu en kısa sürede bilenler kazanıyor. 3 hafta sürecek yarışmada her hafta 1 Sony Tablet hediye ediliyor. Bilgili ve hızlı 3 yarışmacı bu teknoloji harikası cihaza Türkiye’de herkesten önce sahip olma şansı yakalıyor. Türkiye’de Sony Tablet S’e sahip olan ilk kişi olmak için tek yapmanız gereken; linke tıklamak ve en hızlı şekilde soruları cevaplamak.


Bir bumads advertorial içeriğidir.


Selena Gomez Fotoğrafları

Ünlü oyuncu Selena gomez 1992 yılı abd doğumludur.

eyvah eyvah 2 ekibi beyaz show fasıl şarkıları izle dinlebeyaz show, beyazıt öztürk, beyaz dinle, ata demirer dinle şarkıları izle, beyazıt öztürk fasıl, ata demirer beyaz show 2011, eyvah eyvah beyaz show izle dinle, şarkıları dinle