Efes Pilsen

Hakkında maniler yazılan, sıcak havalarda soğuk içilmesi önerilen. Kışları içilmesi de hakir görülmeyen. Kafa yaptığı sanılan ama aslen kafa bahabında bir boka yaramayan. Yani baya bir içmeniz lazım kafa yapması için. Efes pilsen bardağı güzeldir ama. Tarz belirtir. Yada birinin ne bok olduğunu anlaman için güzel bir yoldur. bira markası ya işte.
Bide şey var "sevdikte ne oldu efes zengin oldu." Bak her şey tamam. Ama EXTRA'ya laf yok. Efes extra yazın da gider kışın da... Zift gibin amına kodum şeyi yahu... Bide basket takımı var tabi. Hani sporu da destekliyoruz hesabı...
Bide Viral reklamları falan var efes pilsenin. Mesela buseneosene Şaka Mevzunu anlamak için siteye bir göz atarsınız. Aslında pek öle ahım şahım bişey değil ama yaratıcı bişey. Zaten bunu bilmeyende yok. Ben genelde efesPilsen hakkında iki şey merak ederim mesela:
  1. İzmir mi istanbul mu? İzmir güzel oluyor diyolar ama daha ikisini yan yana görmüş değilim. Genelde nerden geldiğini pek umursamam. He bide arada tadı kötü çıkıyor efespilsen'in. "lan olum bu bozuk mu ne lan" diyorum. Cevap genelde: "istanbuldur olum o, bak bunlar mis gibi"
  2. Spot mu yerli mi?  Sahte efes olmadığı için çok şanslıyız.
  3. Sıcak mı soğuk mu? Sıcak içmem. Sıcak İçenide sevmem...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder