"Bi'şey Olsun" Çıkış Parçası ile İrem Candar Hayranlarına New York Sokaklarından Sesleniyor!

Buğulu sesi ve farklı vokal tarzı ile kendisine sağlam bir dinleyici kitlesi yaratmayı başaran İrem Candar “Bi’şey Olsun” çıkış parçası ile hayranlarının karşısına çıkıyor! Müzik dünyasına etkili bir giriş yapan genç şarkıcıyı bu solo çalışması ile adını müzik camiasının başarılı isimleri arasına yazdıracağının sinyalini veriyor!

Dünyanın En Berbat Trafiği Sizce Nerededir?

Bu soruyu 100 kişiye sorsak, 100 tanesininde istanbul diyeceğinden eminim. Ama durum öyle değil. Dünyanın en kötü trafiği olan şehir barselonadır. 1 milyon 600 bin nüfusa sahip şehirde her 90 saniyede bir trafik kazası meydana gelmekte. Eminim istanbulda okadar değildir.

En Uzun Süre Hüküm süren Devlet Başkanları

Koltuk sevdasının ne kadar büyük bir hastalık olduğunu aramızda bilmeyenler yoktur. Bir insan bir kere bir koltuğa oturmaya dursun... Kaldırmak için bir ordudan fazlası gerekir. Peki dünya üzerinde en uzun süre tahtta kalan Devlet başkanlarını merak edeniniz var mı?

Küba Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bizden daha fazla turist çekiyorlar, daha fazla doktorları var  daha fazla adaları var... Küba hakkında Prodan daha fazla şey bilmeniz gerekiyor sevgili okur. Unutmadan Küba kızlarına da dikkat edin!!

Dünyaya Yön Veren İnsanlar En Az 5 Kardeş

Bu durum ilginç ama bir okadar da gerçek. Dünya üzerinde büyük etki bırakmış liderler ve sanatçılar genelde çok çocuklu ailelerden geliyor. Mesela Adolf Hitler 6, William Shakespeare 8, Madonna 8, M. Kemal Atatürk ise 5 Çocuklu bir aileden gelmektedir. Bu arada Tarkan'ın 5 Ricky martin'in 4 kardeşi vardır.  Tamam Tarkan'la Ricky dünyaya yön vermediler ama genelde böyle bir durum söz konusu. Her kez için geçerli değil.

Hindistanda Bir Milyondan Fazla Milyoner Vardır!!

Evet sevgili okurlar yanlış duymadınız. Hindistanda bir milyondan fazla milyoner var. Bu daha hiç bişey 6 tane mevsim ayrıca 150 bin tane de postane var.

Amerikan Askerlerinin Tuvalet Eğitimi!


Her şeyi ilginç bu adamların yahu...

Kangurular 2 cm Olarak Doğarlar

Avustralya anavatanlı bir hayvan olan kanguruların hamilelik süresi 20 güne kadar düşmektedir. Yirmi günlük bir hamileliğin sonucu olarak da yavrular 2 - 3 gram arasında bir ağırlıkta ve yaklaşık olarak 2 cm boylarında doğarlar.

Bruce Lee Kameralardan Hızlıydı

Yanlış duymadınız. Dünyaca ünlü dövüş sanatları ustası Bruce Lee ile çekilen bazı filmlerde hareketleri bazen okadar hızlı yapıyormuş ki zamanın kameraları bu hareketleri tam algılayamıyormuş. Bazen kareler yavaşlatılarak montajlanıyormuş, bazen de yavaş olması için dövüş sahnesi baştan çekiliyormuş.

Titanik Filmiyle 28 Tane Titanik Yapılabilirdi

 Evet sevgili okurlar yanlış duymadınız meşhur titanik filminin bütçesiyle 269 metre uzunluğundaki devasa yolcu gemisi Titanikden tam tamına 28 tane yapabilirsiniz.

Bal Arılarının İki Midesi Vardır

Bal sindirimi en kolay besinler arasındadır. Balın sindiriminin kolay olmasının nedeni bal arıları tarafından daha önceden sindirilmiş olmasıdır. Arılar balı besin olarak üretmek için önce çiçeklerden topladıkları özü bal midesi diye adlandırılan ikinci bir midelerinde kimyasal olarak sindirirler. Bu midede özlerin besin değerinde herangi bir düşme olmaz. Besin kaynağı olarak kullanacakları zaman ise diğer midelerinde sindirirler.

Utandığınızda Mide Mukozası Kırmızıya Döner

Evet sevgili okurlar yanlış duymadınız. Amerikada yapılan bir araştırmaya göre; İnsanlar utançverici bir duruma düştüklerinde yada yalanları ortaya çıktığında midelerindeki mukoza kırmızıya çalan bir renge bürünmeye başlar. Eğer bu utanç hali uzun sürerse renk giderek kırmızı halini alır.