Televizyon Bağımlısımısınız?

Televizyon bağımlısı olup olmadığınızı ölçmek adına 5 soruluk bir test hazırladık. Eğer sizde televizyon başında geçirdiğiniz saatlerden kuşku duyuyorsanız buyrun sizi testimize alalım.


    Televizyon günlük hayatımızın vazgeçilmezi olarak niteleyebileceğimiz bir iletişim aracıdır. Şüpesiz! Fakat herşeyin fazlası zarar diye de bir söz vardır. Ayrıca hiçbir bağımlılığın iyi sonuçlar doğurmadığı da her kez klez tarafından bilinen bir gerçektir. Peki hiç Televizyon bağımlısı olup olmadığınızı merak ettiniz mi?(evet böyle bir rahatsızlık sözkonusu)
    vizontele.org olarak televizyon bağımlısı olup olmadığınızı ölçmek adına 5 soruluk bir test hazırladık. Eğer sizde televizyon başında geçirdiğiniz saatlerden kuşku duyuyorsanız buyrun sizi testimize alalım.
    Not: Testimiz beş sorudan oluşmaktadır. Tam bir sonuç için bütün soruları eksiksiz tamamlayın. Testin sonucu kesin bir yargı ortaya koymamakla beraber konu hakkında bir önbilgi edinmenizi sağlayabilir. Teste başlamak için aşağıdaki ilk soruya yanıtınızı seçip sonraki soruya geçin.
Televiyon bağımlılığı testi: Facebook'ta paylaşHiç yorum yok:

Yorum Gönder